خانه اخبار

با این آزمون 2020 ، صدای آمریکا مرحله جدیدی از نوآوری جهانی را در بستری به نام رادیو دیجیتال موندیال (DRM) آغاز کرد.

شرکت اخبار
با این آزمون 2020 ، صدای آمریکا مرحله جدیدی از نوآوری جهانی را در بستری به نام رادیو دیجیتال موندیال (DRM) آغاز کرد.
آخرین اخبار شرکت با این آزمون 2020 ، صدای آمریکا مرحله جدیدی از نوآوری جهانی را در بستری به نام رادیو دیجیتال موندیال (DRM) آغاز کرد.

آخرین اخبار شرکت با این آزمون 2020 ، صدای آمریکا مرحله جدیدی از نوآوری جهانی را در بستری به نام رادیو دیجیتال موندیال (DRM) آغاز کرد.  0

گری کاستر ، تکنسین رادیو و کارشناس فرستنده رادیو ، گرهارد استراوب ، مدیر بخش فناوری های پخش رادیو و رسانه های مشترک امریکا و مکون دیل ، مهندس ارشد ، در حال راه اندازی یک رادیو دیجیتال از آزمون Gospell در ایستگاه انتقال گرینویل ، NC.

چند هفته قبل از تعطیل شدن بیماری همه گیر COVID-19 ، مهندسان پخش در گرینویل ، کارولینای شمالی ، آزمایش سیگنال های رادیویی دیجیتال را آغاز کردند.آژانس رسانه های جهانی ایالات متحده هدف خود را برای پخش دیجیتالی در کوبا و آمریکای لاتین آغاز کرد که شامل محتوای دفتر پخش کوبا و صدای آمریکا بود.

در پایان دهه 1990 ، نوآوری صدای آمریکا بیشتر معطوف به تلویزیون بود ، بستری که نوید مخاطبان بیشتری را می داد ، حتی در بعضی از نقاط جهان که موج کوتاه تسلط داشت.در اوایل سال 2010 ، هنگامی که صدای آمریکا تلاش کرد خوانندگان وب سایت های خدمات زبان خود را جذب کند و شروع به شنود مخاطبان در حال رشد در سایت های جدید رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام و یوتیوب کند ، "فریاد دیجیتال" بود.

با این حال ، تا سال 2020 ، DRM کاملاً دائر شده است.

گرهارد استراوب ، مدیر نظارتی بخش فناوری های پخش Broadcast USAGM ، می گوید: "شما دیگر فقط به خواندن اخبار یا پخش موسیقی محدود نمی شوید."

استراوب به همراه گری كوستر ، كارشناس رادیو و رادیو و كارشناس فرستنده و ماكون دیل ، مهندس ارشد ایستگاه انتقال گرینویل ، پخش آزمایشی را در فوریه سال جاری تنظیم كردند ، دیری نگذشت كه همه گیر COVID-19 سفرهای جهانی را ایجاد كرد.این سه نفر سیگنال DRM را با رادیو ماری و صدای VOA همراه با پیمایش پیام های متنی و تصاویر چرخان قرار داده اند.

مهندسان گزارش هایی از سیگنال روشن تا جنوب برزیل دریافت کرده اند.

استراوب از USAGM می گوید: "شما مجبورید كه دیگر به عنوان رادیو تصور كنید."ما اکنون داده های دیجیتالی را پخش می کنیم.دقیقاً همانطور که داده های دیجیتالی را از طریق اینترنت پخش می کنیم ، می توانیم داده های دیجیتال را با موج کوتاه و بدون ایجاد مشکل توسط فایروال اینترنت ، پخش کنیم که شاید آنچه را که می توانیم به یک کشور خاص بفرستیم محدود کند. "

استراوب معتقد است که دلیل کافی برای صدای امریکا برای ادامه نوآوری در فناوری جدید است.

میخانه زمان : 2020-12-11 14:07:52 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Gospell Digital Technology Co.,ltd

تماس با شخص: Mr. Horace

تلفن: 86-755-26716172

فکس: 86-755-29114035

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)