خانه اخبار

انجنیر و Worldcall Telecom اعلام کرد که همکاری استراتژیک

شرکت اخبار

انجنیر و Worldcall Telecom اعلام کرد که همکاری استراتژیک

انجنیر و Worldcall Telecom اعلام کرد که همکاری استراتژیک

انجیل مفتخر است که با شرکت Worldcall Telecom Limited (پاکستان) برای تأمین جعبه های دیجیتالی در سال 2018، قرارداد کار قابلی برای عرضه 100،000 جعبه به اضافه در قسمت تحویل فاز 1، افتخار کند. Worldcall یکی از معروف ترین MSO (اپراتور چند سرویس) و رهبر بازار در صنعت کابل در پاکستان است و در حال حاضر کمپین دیجیتال سازی وسیع را به پیش می برد. از تکنولوژی پیشرفته و ارائه محصول از Gospell در راه حل های رسانه ای برای برنامه های گسترش شبکه آینده و نقشه راه بهره مند خواهد شد.

انجیل با موفقیت نصب، آزمایش و ادغام پلت فرم Advance Security CA Visioncrypt 6.2 را که توسط اپراتورهای عمده در هند استفاده می شود، تکمیل کرد. Worldcall در حال حاضر عملیات تجاری خود را بر روی پلت فرم جدید در چندین شهر راه اندازی کرده است.

Worldcall نیز ارزیابی و برنامه ریزی شده است راه اندازی جریان OTT و راه حل اندازه گیری مخاطبان ارائه شده توسط Gospell در آینده نزدیک. آزمایش های میدانی برای راه حل GPON نیز بسیار زود به زودی برای سرمایه گذاری در زیر ساخت های فیبر عمیق و دسترسی مترو / دسترسی که در دسترس برای worldcall است.

مدیرعامل Worldcall، آقای بابر علی سید، در این گفت و گو گفت که Worldcall موقعیت و خود را به عنوان یک اپراتور پویا برای رعایت الزامات بازار دیجیتال در کنار آخرین روند فن آوری قرار داده و چندین پیشنهاد برای تامین بخش های مختلف در بازار ارائه می دهد.

میخانه زمان : 2018-03-21 15:51:36 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Gospell Digital Technology Co.,ltd

تماس با شخص: Mr. Horace

تلفن: 86-755-26716172

فکس: 86-755-29114035

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)