خانه اخبار

کمیته شهرداری چن ژو، جیانگ بو، وزیر سازمان شهرداری، به تحقیق ما

شرکت اخبار

کمیته شهرداری چن ژو، جیانگ بو، وزیر سازمان شهرداری، به تحقیق ما

کمیته شهرداری چن ژو، جیانگ بو، وزیر سازمان شهرداری، به تحقیق ما

در 8 نوامبر، جیانگ بو و همراهانش، اعضای کمیته دائمی کمیته پارلمانی شهرداری چن ژو و کمیته شهرداری کمیته مرکزی کمیساریای مرکزی کمیته مرکزی کمیته مرکزی حزب کمونیست چین، همراه با لی جی هونگ، دبیر کمیته حزب کارکنان کمیته مدیریت منطقه کمیته فناوری پیشرفته چن ژو، یوان مائوئیگهانگ ، دبیر کمیته حزب منطقه سکسین، و لی جی هوونگ، معاون دبیر کمیته ناحیه سوکسین،.

کونگ چینگو، مدیر دفتر Chenzhou دفتر هیئت مدیره، با گروه تحقیقاتی و همراهان خود به بازدید از سالن نمایشگاه تجربه جدید شرکت، کارگاه SMT، کارگاه آموزشی DIP و اتاق فعالیت سازمان حزب همراه شد و وضعیت فعلی تولید و عملیات و چشم انداز بازار را گزارش کرد از این شرکت به گروه تحقیقاتی.

در این نظرسنجی، تانگ لی، معاون دبیر شعبه حزب ما، تیم تحقیقاتی و حزب خود را در مورد ساخت و ساز کنفرانس حزب کنونی در شرکت ما خلاصه کرد. وزیر جیانگ بو متوجه شد که کارکنان و کارکنان بسیار تحصیل کرده در شرکت ما وجود دارد. پس از تشویق شرکت ما به طور فعال اعضای حزب وفادار، تمیز و مسئول، باید ساختمان سازمان های حزبی را تقویت کنیم تا اطمینان حاصل شود که نظریه ها و دستورالعمل ها و سیاست های حزب اجرا می شود.

گزارش شده است که شعبه Gospel Digital Technology Co.، Ltd. در سپتامبر 2003 تاسیس شد، کمیته شعبه دارای دبیر، معاون وزیر، عضو 3، اعضای رسمی حزب کمونیست چین 20، از جمله 1 استاد درجه، کالج یا بالاتر آموزش 18 نفر. این شرکت دارای چهار عضو فعال حزب است.

در سال های اخیر، شعبه حزب شرکت همیشه از رهبری حزب پیروی می کند، دستورالعمل ها و سیاست های کمیته مرکزی حزب را به طور کامل اجرا می کند، فعالانه مطالعه و آموزش "دو مطالعه و یک آموزش" را انجام می دهد، نقش اصلی سیاسی سازمان حزب، «هویت روشن»، به عنوان مثال، از اکثریت اعضای حزب خواست تا علامت را پوشانده، هویت خود را نشان دهند و تصویر را در پست های خود تنظیم کنند و به شدت خود را با استانداردهای اعضای حزب طبق تفکر کار بر روی "تمرکز بر تولید و درک ساختار حزب و انجام کارهای خوب در احداث حزب و ترویج توسعه"، ما فعالیت هایی مانند "باند تظاهرات اعضای حزب" و "فعالیت های مشاوره و باندینگ" انجام دادیم و "مسابقه مهارت" برای افزایش انسجام، مبارزه با اثربخشی و کیفیت اعضای حزب، به بازی کامل برای پیشرو و نقش نمونه ای از اعضای حزب، برای میزان کار، موثر برای شرکت، کامل.

از زمان تأسیس شعبه حزب شرکت، با هدف "توسعه همزمان و کل توسعه"، ما در ادامه از واقعیت شرکت، خدمت به توسعه شرکت، فعالانه اجرای مهندسی اولیه حزب ساخت ، پروژه های انرژی و انسجام این شرکت، نقش کامل را در نقش اصلی سازمان های حزب و اعضای حزب بازی کرده است. نقش پیشگام و نمونه ای در نشان دادن ماهیت پیشرفته حزب و تضمین سازمانی قوی برای توسعه پایدار شرکت. شاخه شرکت نقطه ی تظاهراتی از سازمان حزب یادگیری چن ژو و یک پایگاه نمونه ی آموزشی و تظاهرات برای اعضای حزب و کادر در شهر چن ژو است. در سال 2014، عنوان افتخاری "حزب پیشرفته حزب در منطقه Suxian" و "سازمان حزب پیشرفته مردمی در شهر Chenzhou" به دست آورد.

میخانه زمان : 2017-11-13 15:44:58 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Gospell Digital Technology Co.,ltd

تماس با شخص: Mr. Horace

تلفن: 86-755-26716172

فکس: 86-755-29114035

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)