خانه اخبار

CCBN 2018 GOSEPELL دمانس عالی را نشان داد

شرکت اخبار
CCBN 2018 GOSEPELL دمانس عالی را نشان داد
آخرین اخبار شرکت CCBN 2018 GOSEPELL دمانس عالی را نشان داد

26th China Broadcasting Network Network - CCBN2018l از 22 تا 24 مارس سال 2018 در مرکز معتبر بین المللی چین (CIEC) در پکن برگزار شد. CCBN به عنوان بزرگترین نمایشگاه فناوری و تجهیزات پخش در منطقه آسیا و اقیانوس آرام، با 26 سال ناکامی تلاش، CCBN به یک رویداد صنعت رسانه های اطلاعاتی در سطح دولتی بر اساس رادیو و تلویزیون، ارتباطات تابش، فناوری اطلاعات، الکترونیک و دیگر صنایع و نمایشگاه جهانی مشهور تجهیزات رادیو و تلویزیون تکنولوژی.

نمایشگاه امسال بر اساس موضوع "عقل جدید، محیط زیست جدید و دیدگاه های جدید" است. این به طور جامع توضیح می دهد که مفهوم توسعه دوران جدیدی از علم و فناوری رادیو و تلویزیون و فعالیت های موضوعی مانند سمینارها، نمایشگاه ها و مجموعه ای از انجمن ها در اطراف این موضوع سازماندهی شده است. نمایشگاه CCBN با توجه به محتوای نمایشگاه به 9 منطقه تقسیم شده است. در مجموع 12 سالن نمایشگاهی و یک سالن نمایشگاهی در فضای باز ایجاد شده است.

CCBN فعلی برجسته هستند متعدد و فوق العاده است. نمایشگاه CCBN و کنفرانس بر روی ارائه و بحث در مورد تعریف فوق العاده بالا، واقعیت مجازی (VR)، واقعیت افزوده (AR)، تعامل چند صفحه ای، سیستم عامل تلویزیون (TVOS)، حفاظت از حقوق دیجیتال (DRM)، سمعی و بصری جدید خدمات برای خدمات عمومی و رسانه های یکپارچه. پلت فرم تولید و پخش، راه حل رسانه های مجتمع آشپزخانه مرکزی، برنامه تولید 4K تعریف فوق العاده بالا، سرگرمی های تعاملی و دیگر زمینه ها. در طول نمایشگاه، علاوه بر محل اصلی مرکز بین المللی چین چین، جلسه گزارش موضوعی CCBN2018، نشست بین المللی اپراتور تلویزیون دیجیتال CCBN فیسبوک و CCBN China Broadcasting Film and Television Development Forum در BDF برگزار شد مرکز کنوانسیون بین المللی پکن و هتل سلطنتی. ) سایر اختلافات و گفتگوهای اوج، از جمله بیش از ده کارگاه و مبادلات از جمله رادیو و تلویزیون ابر و داده بزرگ انجمن، انجمن هوشمند رسانه، انجمن خدمات عمومی، انجمن همگرایی رسانه ها، و انجمن توسعه نسل بعدی.

GOSPELL Digital Technology Co.، Ltd.، در 26th CCBN Expo، موضوع "ساختن محیط زیست هوشمند، خدمت به زندگی هوشمند" را بر عهده گرفت. منطقه غرفه به 156 متر مربع رسید. مکان برتر است، طراحی به نظر ساده و ملایم است، و GOSPELL به طور کامل نمایش داده می شود. با طرح بازار جدید و مفهوم خدمات محصول، تصویر شرکت انجیل به طور کامل نمایش داده شده است.

در نمایشگاه، GSOEPLL سیستم های مدیریت محتوای حقوق دیجیتال، سیستم های دسترسی مشروح پیشرفته امنیتی، سیستم های پشتیبانی عملیات تجاری، سیستم های تبلیغاتی توزیع شده، راه حل های اورژانس پخش، نظارت امنیتی هوشمند، محصولات سیستم و محصولات راه حل بی سیم، و راه حل های FTTx را نمایش داد. ، پلت فرم هوشمند مدرسه و دیگر محصولات موضوعی. در طول نمایشگاه، غرفه انجیل، بازدیدکنندگان بسیاری را برای تماشا و مشورت، جذب کرد. پس از برخورد صفر با محصولات شرکت، بازدید کنندگان محصولات انجیل را ستایش کردند.

GOSPELL به عنوان یکی از رهبران صنعت تلویزیون دیجیتال درک عمیق از توسعه صنعت و تکامل آن است. بر اساس موضوع "عقل جدید، محیط زیست جدید و سمعی و بصری جدید" در صنعت پخش و تلویزیون، این شرکت همچنان مزایای خود را در خدمات سیستم در زمینه تلویزیون دیجیتال حفظ می کند در حالی که در عین حال، عاقلانه است. گسترش مناطق شهری همچنان به افزایش توانایی های تحقیق و توسعه و قابلیت انطباق بازار ادامه می دهد تا به نیازهای رو به رشد مردم برسد.

سایت نمایشگاه

سایت نمایشگاه

رهبران دفتر ملی بی سیم از غرفه ما بازدید کردند

غرفه انجیل باعث نگرانی گسترده مشتریان خارج از کشور شده است

میخانه زمان : 2018-09-26 15:53:34 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Gospell Digital Technology Co.,ltd

تماس با شخص: Mr. Horace

تلفن: 86-755-26716172

فکس: 86-755-29114035

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)