خانه

Gospell Digital Technology Co.,ltd

Gospell Digital Technology Co.,ltd

1 2 3
Gospell Digital Technology Co.,ltd Gospell Digital Technology Co.,ltd Gospell Digital Technology Co.,ltd
چنگوژو شنژن چنگدو

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : سازنده
وارد کننده
فروشنده
دیگر
صفحه اصلی بازار : آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های : گسپله
تعداد کارمندان : 4000~5000
فروش سالانه : 200,000,000-300,000,000
سال تاسیس : 1993
صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

Gospell Digital Technology Co.، Ltd. (سهام شماره: 002848) در تاریخ 23 آگوست 2001 تاسیس شد، با سرمایه ثبت شده 167.15 میلیون یورو. GOSPELL دارای دفتر مرکزی در پارک صنعتی انجیل، منطقه Suxian، شهر Chenzhou، استان هونان، پنج موسسه کاملا متعلق به: چنگدو Toncy دیجیتال سیستم شرکت آموزشی ویبولیتین، Chenzhou GONTCERA الکترونیک سرامیک فناوری شرکت آموزشی ویبولیتین، شنژن Gospell Smarthome الکترونیک شرکت آموزشی ویبولیتین، Gospell Digital Technology Pvt. آموزشی ویبولیتین، شرکت شنژن Goscam نرم افزار محدود، و شرکت تازه به اشتراک گذاشته شده آنهویی GHBE شرکت فناوری دیجیتال، آموزشی ویبولیتین مارک های GOSPELL (DTV)، XIPOINT (تلویزیون ماهواره ای)، GONTCERA (GONTCERA سرامیک) دارای مزایای برندهای قوی نسبت به دیگران و این شرکت دارای یک شبکه فروش و بازاریابی بسیار رقابتی در زمینه های مرتبط می باشد.

از زمان تاسیس آن، GOSPELL در تحقیق و توسعه، تولید و فروش نرم افزار و محصولات سخت افزاری DTV مشغول به فعالیت بوده است. GOSPELL، از تولید DTV و پیوستن به جاده توسعه مستقل و داخلی، تجربه غنی از تحقیق و طراحی DTV، کیفیت و کنترل هزینه ها، ساخت سیستم های مهندسی و خدمات فنی داشته است. GOSPELL برای تولید کننده محصول، سیستم های یکپارچه و ارائه دهندگان سرویس های تکنولوژیکی، در حال حاضر در بازار جهانی DTV رتبه بندی شده است.

GOSPELL به عنوان یک شرکت ملی با تکنولوژی پیشرفته، یک تیم تحقیق و توسعه متشکل از بسیاری از متخصصان صنعت با تجربه غنی از توسعه فن آوری و بهبود روند است. پس از بیش از ده سال تحقیق و توسعه مستمر، این شرکت مجموعه ای از نوآوری های پیشرفته تکنولوژیکی در بسیاری از زمینه ها را ساخته است: "رزوناتور سرامیکی دیود الکتریکی مایکروویو C"، "Ku کانال سازگار با محیط زیست" و "مایکروویو سازگار با محیط زیست" زیربنای سرامیکی دی الکتریک "به عنوان کلید ملی محصولات جدید شناسایی می شود؛" پایه تظاهرات صادرات صنعت تجهیزات سیستم DTV "به عنوان پروژۀ ملی مشعل مشغول به کار است؛ پردازش ویدئوهای ویدئویی با کیفیت بالا و تحقیق و کاربرد فناوری کلیدی تجسم" و "سیستم DTV تظاهرات صنعتی سازی یکپارچه "جایزه دوم جایزه پیشرفت علم و فناوری هونان را به دست آورده است؛" پلت فرم پردازش جریان DTV "صندوق نوآوری فناوری اطلاعات وزارت علوم و فناوری را دریافت کرده است.
GOSPELL انواع مختلفی از برنامه های کاربردی مختلف را بر روی دستگاه های دریافت شده، بسیار نوآورانه و عملی، برای پاسخگویی به نیازهای بازار های مختلف در خانه و خارج از کشور و برای یک چشم انداز کاربرد وسیع تر توسعه داده است.

GOSPELL به عنوان یکی از کمترین تولیدکنندگان DTV که دارای خطوط تولیدی غنی و کامل هستند، GOSPELL همچنان به گسترش منطقه پوشش آن در بازار ادامه می دهد. پس از سالها توسعه، این شرکت در حال حاضر بیش از 300 سیستم DTV کابلی و زمینی را برای مشتریان داخلی ساخته است و تقریبا همه بازارهای منطقه ای استان را با انواع محصولات DTV فتح کرده است. کسب و کار خارج از کشور Gospell در اوایل آغاز شده: انجیل آغاز ساخت سیستم های تلویزیون دیجیتال در بازارهای خارج از کشور از سال 2004، تا کنون بیش از 200 سیستم تلویزیون دیجیتال زمین و کابل در بیش از 60 کشور در آسیا، آفریقا، آمریکای لاتین، اروپا ، و غیره.

شرکت تابعه Chenzhou XIPOINT Technology Co.Ltd یکی از تامین کنندگان اصلی محصولات ماهواره ای تلویزیون است و گیرنده های ماهواره ای و محصولات LNB سهم بیشتری در بازار جهانی را اشغال می کنند. XIPOINT نیز یکی از تنها هشت شرکت است که توسط وزارت صنعت و فناوری اطلاعات مورد بازرسی قرار گرفته و دارای مجوز تولید منصوب شده برای تولید گیرنده ماهواره ای، LNB، آنتن و همچنین یکی از 24 تولید کننده پخش ماهواره ای ستاره جعبه منصوب شده توسط SARFT، و موفق به کسب پیروزی و اجرای بسیاری از تلویزیون پخش "روستای روستای اتصال" و "پروژه خانواده به خانواده".

جوایز جوایز "مارک صادرات استان هونان" توسط وزارت بازرگانی استان هونان در سال 2006 اهدا شد و در سال های 2008 و 2011 "برند معروف استان هونان" اهدا شد و در سال 2012 به نام "پروژه ی پیشرفته ی پیشرفته ی ملی مشعل" و در سال 2010 و 2013 "تجارت بین المللی استان هونان" نام تجاری "نام تجاری بین المللی مشهور استان هونان" نامگذاری شد و در سال 2013 "صنعت ملی اطلاعات صنعت الکترونیک اطلاعات" اهدا شد و در سال 2014 به عنوان "علامت تجاری معروف" شناخته شد و به عنوان " فرماندار استان در سال 2014، در سال 2014، "گواهینامه رتبه بندی کیفیت کیفی AAA" در سال 2015، "مدل صنایع پلاستیکی مسی با فرکانس بالا" در سال 2015، "جایزه علم و فناوری پکن" در سال 2016، "انجیل" بسیار بالاتر تاثیر برند در بازارهای داخلی و خارجی.

پیوستن به هدف کسب و کار "تکنولوژی برای مردم خدمت می کند" و دنبال کردن "برای دنبال کردن یک رشد پایدار و پایدار، تعیین شده برای یک شرکت برجسته برجسته صنعت الکترونیک و اطلاعات" و پیروی از اقدامات "تخصص محصول، مقیاس تولید، تمایز بازار، مدیریت مسکن "، انجیل بر توسعه تمرکز دارد و به شدت کیفیت را کنترل می کند و نام تجاری خود را گسترش می دهد و فرصت هایی را که موج نو آوری فن آوری تلویزیون به ارمغان می آورد و به سرعت ارتقاء سازمانی و تحول از فروش محصولات به ارائه خدمات سیستم و پلت فرم، و در نهایت دستیابی به اهداف شرکت، و منجر روند توسعه صنعت تلویزیون دیجیتال چین.

اطلاعات تماس
Gospell Digital Technology Co.,ltd

تماس با شخص: Mr. Horace

تلفن: 86-755-26716172

فکس: 86-755-29114035

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)